Menu

O FIRMIE

O FIRMIE Instalcom

Instalcom  jest firmą działającą na rynku systemów bezpieczeństwa i informatycznym. Realizując projekty zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm, zdobywamy ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy budując systemy alarmowe, systemy monitoringu, sieci komputerowe oraz instalacje nisko i wysoko-prądowe. Wybierając Instalcom mają Państwo pewność, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie jakości oraz konkurencyjności.

Nasza firma Instalcom stawia na sprawdzone systemy, ale w naszej ofercie znajdziecie także najnowsze technologie. Szeroki zakres naszych usług i produktów pozwala na dobór odpowiednich systemów  według Państwa projektu i upodobań. Zdobyte umiejętności, wykwalifikowany zespół, a także najwyższej jakości urządzenia sprawią, że każde nawet najbardziej wymagające zlecenie jesteśmy w stanie wykonać.

Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm. Każdy kto chce wyposażyć swój dom, mieszkanie lub firmę w systemy zabezpieczeń, systemy informatyczne lub prądowe instalacje powinien skorzystać z jednej z dostępnych u nas usług.

Indywidualne podejście do każdego Klienta

Rozsądne ceny

Jakość przede wszystkim

INSTALCOM.NET

Sposób, w jaki świadczymy usługi, to nasza wizytówka. Zawsze wkładamy maksimum starań w to, aby efekt końcowy naszych prac spełniał najwyższe standardy. Doświadczenie w branży, jak również ciągłe podnoszenie kwalifikacji, przekłada się na sprawne i fachowe świadczenie przez nas usług.

INSTALCOM

08-200 ŁOSICE
ul. FLORIAŃSKA 15
NIP: 496-023-37-80
e-mail: instalcom.net@gmail.com

TEL:  +48   506 448 111

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek – piątek: 8.00 do 17.00
Sobota: 8.00 do 15.00

Możliwość komentowania została wyłączona.