Menu

MONITORING

DLACZEGO WARTO ZAŁOŻYĆ MONITORING?

header_video

MONITORING

Zabezpieczenie oraz ochrona zakładów pracy, biur, lokali gastronomicznych, sklepów, domów i wielu innych obiektów, to podstawowy cel działania każdego systemu monitoringu. W naszej firmie znajdziecie Państwo nowoczesne, trwałe i niezawodne urządzenia, dzięki którym monitoring danego obiektu będzie nie tylko skuteczny, ale i niezwykle prosty w obsłudze. Na naszą ofertę składają się zatem standardowe systemy telewizji przemysłowej – tanie, praktyczne i sprawdzone w działaniu, jak również inteligentne systemy kamer IP – nieco droższe, ale oferujące lepszą jakość obrazu. Jeśli zamierzają Państwo założyć w swojej firmie monitoring, doradzimy jakie urządzenia wybrać, sprzedamy je, a następnie zainstalujemy i skonfigurujemy cały system, tak by działał w sposób ciągły i nie wymagał od Państwa dodatkowych usprawnień. Pomożemy również w założeniu i skonfigurowaniu każdego rodzaju kamery IP, dzięki której monitoring może być prowadzony na odległość, na przykład z poziomu telefonu komórkowego, przez Internet.

PROJEKT SYSTEMU MONITORINGU

projekt-przyklad

Coraz lepsza jakość obrazu rejestrowanego przez tanie i powszechnie dostępne kamery cyfrowe lub analogowe, postępująca miniaturyzacja tego typu urządzeń oraz szybki rozwój bezprzewodowego Internetu, to idealne warunki do rozwoju zaawansowanych systemów monitoringu, czyli systemów dozoru wizyjnego. Monitoring obiektów takich jak domy, sklepy, biura, stacje paliw, parkingi, przedszkola, szkoły, szpitale czy monitoring odkrytych przestrzeni tj. ulice, parki, skwery lub całe osiedla mieszkaniowe to jeden z najskuteczniejszych sposobów na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w danym miejscu.

Współczesny monitoring cyfrowy jest tani, prosty w montażu i łatwy w bieżącej obsłudze, przez co jest rozwiązaniem dostępnym praktycznie dla każdego człowieka. Nie tylko dla wielkich firm czy takich instytucji jak urząd gminy, ale także dla osób prywatnych, małych sklepików osiedlowych lub niewielkich firm usługowych. Nasza firma oferuje możliwość stworzenie niezawodnego w działaniu systemu monitoringu dla każdego podmiotu, dla firmy, sklepu, domu, przedszkola, osiedla mieszkaniowego, niewielkiego miasteczka lub dla całej gminy. Ponadto zajmujemy się również modernizacjami istniejących systemów monitoringu na bazie kamer analogowych, dostosowując je do wymogów współczesności, czyli standardu cyfrowego zapisu danych.

PROJEKT MONITORINGU W DOMU I W SKLEPIE

 cyfrowy_system_monitoringu

instalacja-monitoringu-w-firmie

Firma Instalcom Monitoring Alarmy Usługi informatyczne Komputery Instalacje elektryczne Serwis komputerowy Informatyk Strony WWW Domofony , Napędy do bram , Anteny satelitarne , wzmocnienia GSM , programy dla firm, odzyskiwanie danych.  Usługi wykonujemy na terenie gminy Łosice, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Biała Podlaska, Warszawa, Sokołów Podlaski, Siemiatycze, Łuków. Dojazd do klienta całe województwo mazowieckie.

Możliwość komentowania została wyłączona.