Menu

INSTALACJA MONITORINGU

INSTALACJA MONITORINGU

Instalacja monitoringu
Nasza firma świadczy szereg usług związanych z budową, przebudową, rozbudową, konserwacją i serwisowaniem systemów monitoringu w firmach, sklepach lub domach prywatnych. Jednym z naszych podstawowych zadań jest tworzenie zaplecza technicznego umożliwiającego instalację kamer oraz ich spięcie w jeden spójnie działający system. W przypadku bardziej rozbudowanych systemów monitoringu, zwykle są to instalacje składające się z instalacji niskonapięciowej i teletechnicznej. W przypadku systemów mniej skomplikowanych, dedykowanych dla zastosowań prywatnych, na przykład do ochrony domu lub niewielkiego sklepu, może to być monitoring IP, który opiera się na bezprzewodowym przesyle danych bezpośrednio z kamery na zdalny serwer FTP. Niezależnie od wyboru systemu monitoringu, na jaki decyduje się nasz klient, zawsze pomożemy w montażu i konfiguracji sprzętu, a także w przeszkoleniu użytkownika z jego obsługi.


DLACZEGO WARTO ZAŁOŻYĆ MONITORING?

header_video

kamery

MONITORING

Zabezpieczenie oraz ochrona zakładów pracy, biur, lokali gastronomicznych, sklepów, domów i wielu innych obiektów, to podstawowy cel działania każdego systemu monitoringu. W naszej firmie znajdziecie Państwo nowoczesne, trwałe i niezawodne urządzenia, dzięki którym monitoring danego obiektu będzie nie tylko skuteczny, ale i niezwykle prosty w obsłudze. Na naszą ofertę składają się zatem standardowe systemy telewizji przemysłowej – tanie, praktyczne i sprawdzone w działaniu, jak również inteligentne systemy kamer IP – nieco droższe, ale oferujące lepszą jakość obrazu. Jeśli zamierzają Państwo założyć w swojej firmie monitoring, doradzimy jakie urządzenia wybrać, sprzedamy je, a następnie zainstalujemy i skonfigurujemy cały system.

PROJEKT SYSTEMU MONITORINGU

projekt-przyklad

rozmieszczenie kamer w domu

Monitoring obiektów takich jak domy, sklepy, biura, stacje paliw, parkingi, przedszkola, szkoły, szpitale. Monitoring odkrytych przestrzeni tj. ulice, parki, skwery lub całe osiedla mieszkaniowe to jeden z najskuteczniejszych sposobów na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w danym miejscu.instalacja monitoringu – instalcom kamery alarmy komputery elektryka alarm

PROJEKT MONITORINGU W DOMU I W SKLEPIE

cyfrowy_system_monitoringu instalacja monitoringu

instalacja kamer w domu jedno rodzinnym instalacja monitoringu

Firma Instalcom Monitoring Alarmy Usługi informatyczne Komputery Instalacje elektryczne serwis komputerowy Informatyk programy dla firm.  Usługi wykonujemy na terenie gminy Łosice, Siedlce, Mińsk Mazowiecki,Biała Podlaska, Warszawa, Sokołów Podlaski, Siemiatycze Łuków. Dojazd do klienta całe województwo mazowieckie.

 Monitoring obiektów takich jak domy, sklepy, biura, stacje paliw, parkingi, przedszkola, szkoły, szpitale.Łosice Siedlce Mińsk Mazowiecki Warszawa Biała Podlaska

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Możliwość komentowania została wyłączona.