Menu

MONITORING DOMU

115929931MONITORING BUDYNKU MIESZKALNEGO

 CCTV kamera ip

monitoring domu

MONITORING DOMU

Bezpieczeństwo domowników i lepsze zabezpieczenie mienia to główne cele przyświecające instalacji monitoringu w mieszkaniu lub domu jednorodzinnym.

Monitoring w domu to ograniczenie ryzyka kradzieży z włamaniem, a także lepsza ochrona przed aktami wandalizmu lub innymi, bliżej nieokreślonymi zagrożeniami, jakie mogą czyhać na nas we własnym domu. Taki monitoring powinien być prosty w obsłudze, niekłopotliwy w montażu i stosunkowo tani. Powinien również gwarantować uzyskiwanie obrazu wysokiej jakości, tak by w razie potrzeby nagrany materiał pomógł w ustaleniu sprawców włamania czy aktu wandalizmu.

Monitoring w domu składa się z rejestratora i kilku kamer rozmieszczonych w strategicznych punktach, zwykle przy drzwiach wejściowych, drzwiach balkonowych, na przedpokoju lub tuż przed drzwiami wejściowymi, na zewnątrz domu. W przypadku wyboru najnowszych kamer i rejestratorów IP obraz z kamer może być odbierany zdalnie z poziomu smartfona lub laptopa. Wystarczy połączenie z Internetem i zwykła przeglądarka internetowa.

OCHRONA BUDYNKÓW

Profesjonalna ochrona budynków składa się z wielu różnych elementów, które w połączeniu ze sobą wpływają na podniesienie poziomu bezpieczeństwa wewnątrz budynku oraz w jego najbliższym otoczeniu. Techniczne elementy systemu zabezpieczeń budynku to przede wszystkim zabezpieczenia wizyjne, systemy alarmowe oraz systemu kontroli dostępu.W przypadku zabezpieczeń wizyjnych mowa o systemach monitoringu, składających się z wielu kamer, które pozwalają na prowadzenie bezpośredniego podglądu.Drugi rodzaj technicznego zabezpieczenia budynku to systemy alarmowe, które ostrzegają przed wtargnięciem na teren danego obiektu osób niepożądanych, a także przed pojawieniem się innego rodzaju zagrożeń, chociażby ognia.


 

Możliwość komentowania została wyłączona.