Menu

DOMOFONY WIDEODOMOFONY

DOMOFONY WIDEODOMOFONY

schemat-instalacj
Zajmujemy się instalacją, serwisem, modernizacją i sprzedażą systemów domofonowych  przeznaczonych do instalacji indywidualnych jak i obsługi całych bloków i osiedli.  Posiadamy w swojej ofercie systemy analogowe i cyfrowe, przewodowe jak i bezprzewodowe. wielożyłowe jak i przystosowane do montażu na instalacji dzwonkowej ( dwuprzewodowe).

Można zamówić u nas instalację sprzętu z jego dostawą, samą instalację lub sam sprzęt.
domofony wideodomofony

domofony wideodomofony

Mając odpowiednią wiedzę i doświadczenie podejmujemy się instalacji skomplikowanych i nietypowych rozbudowanych nie tylko o  kolejne monitory czy  unifony,  ale tez dodatkowe kamery monitorujące otoczenie budynku lub podjazd. Radiolinie, zamki szyfrowe i przyciski służące do otwierania furtki, bramy za pomocą pilotów. Integrujemy nasze systemy z systemami monitoringu, oświetleniem  czy umożliwiamy podgląd z kamery wideodomofonu na TV.
Firma Instalcom Monitoring Alarmy Usługi informatyczne Komputery Instalacje elektryczne Serwis komputerowy Informatyk Strony WWW Domofony , Napędy do bram , Anteny satelitarne , wzmocnienia GSM , programy dla firm, odzyskiwanie danych.  Usługi wykonujemy na terenie gminy Łosice, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Biała Podlaska, Warszawa, Sokołów Podlaski, Siemiatycze, Łuków. Dojazd do klienta całe województwo mazowieckie.

Możliwość komentowania została wyłączona.