Menu

Fotowoltaika

PROJEKTOWANIE I MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem w dziedzinie energii z instalacji fotowoltaicznych. Zajmujemy się projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych, a także doradztwem technicznym oraz energetycznym. Sprawujemy opiekę serwisową nad wszystkimi naszymi instalacjami solarnymi oraz udzielamy pomocy i wsparcia technicznego dla naszych potrzebujących klientów.

Każdego dnia czerp darmową energię ze słońca!

 1. Zamontuj panele fotowoltaiczne
 2. Produkuj darmową energię dla siebie
  magazynuj jej nadwyżki
 3. Odbieraj zmagazynowane nadwyżki, kiedy chcesz

Co obejmuje cena instalacji fotowoltaicznej?

W cenę kompletnej instalacji fotowoltaicznej wchodzą wszystkie elementy niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania, m.in.

Cena obejmuje również montaż przez wyspecjalizowaną firmę instalacyjną.

Oferta firmy Instalcom w zakresie instalacji fotowoltaicznych to w skrócie:

 1. Komponenty uznanych na rynku światowym producentów
 2. Atrakcyjna cena instalacji fotowoltaicznej
 3. Udział własnej krajowej produkcji w oferowanych zestawach
 4. Dostosowanie rozwiązania do wymagań technicznych i cenowych
 5. Wydłużone korzystne warunki gwarancji
 6. Opieka techniczna producenta o 25-letnim doświadczeni

4 kroki do posiadania Twojej własnej, domowej elektrowni

1. Darmowa konsultacja

Wypełniasz zapytanie ofertowe na naszej stronie www lub kontaktujesz się z nami telefonicznie. Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji (takich jak lokalizacja instalacji czy Twoje zapotrzebowanie na energię) przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę oraz szacunki przyszłych oszczędności, a także zaproponujemy odpowiedni dla Ciebie program dofinansowania.
Poznaj możliwości dofinansowania

2. Projekt

Grupa wykwalifikowanych pracowników stworzy projekt instalacji fotowoltaicznej dopasowany do Twoich potrzeb. W tym czasie nasz Dział Obsługi Klienta zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z wybranym przez Ciebie programem dofinansowań, aby dostarczyć Ci gotowy pakiet dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku.

3. Montaż

W umówionym wcześniej czasie bezpiecznie dostarczymy zestaw w wyznaczone miejsce a jeden z naszych zaufanych, certyfikowanych instalatorów sprawnie i fachowo wykona jego montaż.

4. Odbiór i uruchomienie instalacji

Kiedy instalacja jest gotowa dokonujemy jej odbioru i zajmujemy się uzupełnieniem pozostałej, potrzebnej dokumentacji. A Ty cieszysz się ze swoich oszczędności i korzystasz z energii produkowanej przez Twoją własną, domową elektrownię!

Możliwość komentowania została wyłączona.