Menu

OŚWIETLENIE LED

OŚWIETLENIE LED

maxresdefault

Wraz z pojawieniem się na rynku różnokolorowego i energooszczędnego oświetlenia LED pojawiła się również moda na tworzenie wyrafinowanych instalacji świetlnych, które pomagają w podkreśleniu wyjątkowej architektury budynków lub nowoczesnego charakteru konkretnego wnętrza. Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz wykonaniem instalacji elektrycznych niezbędnych do podłączenia tego typu oświetlenie wewnątrz lub na zewnątrz budynków.

Oświetlenie LED robi furorę jako ciekawy element dekoracyjny w nowocześnie urządzonych wnętrzach współczesnych mieszkań. Zwykle wykorzystuje się je do dekorowania kuchni, instalując ledowe taśmy pod podwieszanymi szafkami, a także w salonach, gdzie oświetlenie LED instalowane jest zwykle pod sufitem w specjalnie przygotowanych do tego celu niszach, wykonanych z płyt kartonowo-gipsowych. Jeśli masz własny pomysł na świetlną dekorację, my pomożemy Ci w jego realizacji. Wykonamy instalację pod oświetlenie LED w dowolnym, wskazanym przez Ciebie miejscu. Możemy również przedstawić Ci nasze własne pomysły i podzielić się wiedzą na temat najpopularniejszych rozwiązań, wybieranych przez większość klientów naszej firmy.

Oświetlenie to ważny element dekoracyjny, który może pomóc w podkreśleniu atrakcyjnego charakteru każdego nowocześnie lub klasycznie urządzonego wnętrza. Jeśli szukasz ciekawych inspiracji lub masz własny pomysł na oświetlenie LED w swoim domu, biurze lub sklepie, zgłoś się do nas. Zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych instalacji oświetleniowych tak wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, pomagamy w dobraniu właściwego rodzaju oświetlenia (o odpowiedniej mocy i kolorystyce), a także w wykonaniu niezbędnych przyłączy elektrycznych.

Warto pamiętać, że nowoczesne oświetlenie LED to mniejsze zużycie prądu, większa trwałość, szybsza reakcja (diody rozświetlają się bez zbędnych opóźnień) i ciepła barwa światła. Poza tym współczesne taśmy ledowe to także wiele różnych kolorów, dzięki którym tworzenie unikalnych aranżacji oświetleniowych jest znacznie łatwiejsze, a uzyskany efekt bardziej spektakularny. Jeśli zatem chcesz wykonać oświetlenie LED przy podłodze, wokół mebli, obrazu lub pod sufitem, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy zadzwonić.

Diody LED to w dzisiejszych czasach najbardziej oszczędne i efektywne źródło oświetlenia, jakie są dostępne na rynku. Zastosowanie technologii oświetlenia LED pozwala na zmniejszenie wydatków z tym związanych nawet do 65%, ponieważ diody LED zużywają dziesięciokrotnie mniej prądu niż zwykłe żarówki i dwa razy mniej niż świetlówki .

Całą swoją moc diody LED  przeznaczają na emitowanie światła. W czasie świecenia diody nie nagrzewają się, nie emitują ciepła i osiągają znacznie wyższą skuteczność świetlną. Są dużo trwalsze niż zwykłe żarówki i świetlówki fluorescencyjne. Mogą stale świecić nawet około 5 lat, czyli 50000 godzin.

Jedną z godnych podkreślenia zalet oświetlenia opartego na technologii LED jest błyskawiczny czas reakcji. W przeciwieństwie do zwykłych świetlówek, diody LED rozświetlają się natychmiast po zapaleniu. Dają także jasne, bezcieniowe i naturalne światło.

Firma  oferuje montaż oświetlenia LED zarówno w domach mieszkalnych, jak i firmach, sklepach, zakładach, biurach. Oferujemy doradztwo w temacie oświetlenia oraz solidny, rzetelny montaż. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Przykłady zastosowania oświetlenia LED w różnych miejscach:

20140319103000_93833 delightful-low-ceiling-lights-using-led-light-for-modern-living-room-with-cozy-sofa-sets-decorationimages-3

Firma Instalcom Monitoring Alarmy Usługi informatyczne Komputery Instalacje elektryczne Serwis komputerowy Informatyk Strony WWW Domofony , Napędy do bram , Anteny satelitarne , wzmocnienia GSM , programy dla firm, odzyskiwanie danych.  Usługi wykonujemy na terenie gminy Łosice, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Biała Podlaska, Warszawa, Sokołów Podlaski, Siemiatycze, Łuków. Dojazd do klienta całe województwo mazowieckie.

Możliwość komentowania została wyłączona.