Menu

INSTALACJA INTERNETU

Nasza firma jako nieliczna oferuje w pełni profesjonalną i kompleksową ofertę instalacji Internetu
Oferujemy rozprowadzenie łącza Internetowego po obiekcie, instalacje anteny satelitarnej do odbioru TV, instalacje wzmacniaczy sygnałów GSM, itp.

Dzięki routerowi WiFi pracującemu w standardzie 802.11b/g/n możesz korzystać z satelitarnego internetu z dala od swojego biurka, w dowolnym punkcie swojego biura lub domu. Pozbędziesz się dodatkowych dziur w ścianach i dodatkowych kabli. W biurze będziesz mógł swobodnie przejść ze swoim komputerem w ramach zasięgu sieci w inne miejsce nie tracąc przy tym połączenia np. z gabinetu do sali konferencyjnej, lub w domu z gabinetu na taras.

Wszystkie połączenia komputerów mogą być szyfrowane i chronione w standardzie WPA. Nie będziesz obawiał się nieautoryzowanych połączeń z Twoją siecią. Podłączenie każdego nowego komputera będzie wymagało podania skomplikowanego hasła, znanego tylko Tobie.

Nie musisz martwić się instalacją i podstawową konfiguracją routera WiFi i sieci -zrobimy to my.

Cena standardowej instalacji jest ustalana indywidualnie i jest ustalana po kontakcie.

Firma Instalcom Kamery alarmy komputery elektryka Usługi wykonujemy na terenie gminy Łosice, Siedlce, Mińsk Mazowiecki,Biała Podlaska, Warszawa, Sokołów Podlaski, Siemiatycze Łuków. Dojazd do klienta całe województwo mazowieckie.

Możliwość komentowania została wyłączona.