Menu

Monitoring FULL-HD

31 grudnia 2019 - Instalacja monitoringu
Monitoring FULL-HD

Monitoring FULL-HD

Dzięki wysokiej rozdzielczości obrazu, jaką można uzyskać stosując nowoczesne kamery cyfrowe, nagrania wideo rejestrowane przez systemy monitoringu wizyjnego, zyskują wyraźną wartość dowodową. Nasza firma Instalcom specjalizuje się w montażu systemów monitoringu opierających się właśnie na nowoczesnych kamerach cyfrowych HD i Full HD, przede wszystkim na kamerach i osprzęcie marki Hikvision. Sprzęt tej marki cenimy przede wszystkim za niezawodność działania, prostotę obsługi i przystępną cenę, zwłaszcza w porównaniu z jakością oferowanego obrazu. Oczywiście, jeśli klient chce skorzystać ze sprzętu innych marek, jesteśmy otwarci na jego propozycje.

Przykładowy zestaw do monitoringu w domu, małym sklepie lub firmowym biurze będzie składał się z jednej lub kliku kamer HD lub Full HD podłączonych przewodowo lub bezprzewodowo (kamery IP) z rejestratorem obrazu oraz dyskiem twardym, na którym ten obraz będzie zapisywany. Monitoring Full HD oferuje zwykle klika różnych trybów i rozdzielczości zapisu obrazu. Rejestrowany obraz może mieć formę zapisu ciągłego, uruchamianego przez detekcję ruchu lub formę zapisu alarmowego, gdzie zapisywany jest obraz przed i po alarmie.

 

Zabezpieczenie oraz ochrona zakładów pracy, biur, lokali gastronomicznych, sklepów, domów i wielu innych obiektów, to podstawowy cel działania każdego systemu monitoringu. W naszej firmie  Instalcom znajdziecie Państwo nowoczesne, trwałe i niezawodne urządzenia, dzięki którym monitoring danego obiektu będzie nie tylko skuteczny, ale i niezwykle prosty w obsłudze. Na naszą ofertę składają się zatem standardowe systemy telewizji przemysłowej – tanie, praktyczne i sprawdzone w działaniu, jak również inteligentne systemy kamer IP – nieco droższe, ale oferujące lepszą jakość obrazu. Jeśli zamierzają Państwo założyć w swojej firmie monitoring, doradzimy jakie urządzenia wybrać, sprzedamy je, a następnie zainstalujemy i skonfigurujemy cały system, tak by działał w sposób ciągły i nie wymagał od Państwa dodatkowych usprawnień. Pomożemy również w założeniu i skonfigurowaniu każdego rodzaju kamery IP, dzięki której monitoring może być prowadzony na odległość, na przykład z poziomu telefonu komórkowego, przez Internet.

Monitoring FULL-HD

  1. Dahua
  2. Hikvision
  3. BCS

Naszym zdaniem najlepiej sprawdza się system FULL HD HD-TVI opracowany przez firmę Dahua i HIKVISION oraz BCS

Dynamiczny rozwój branży elektronicznej sprawia, że ciągle poszukuje się coraz to nowszych, innowacyjnych rozwiązań. Sytuacja wygląda podobnie na rynku zabezpieczeń. Wymagania użytkowników stale rosną, a producenci bacznie przyglądają się aktualnej sytuacji i starają się zaspokoić potrzeby swoich klientów. Przykładem takiej innowacji jest produkt firmy Hikvision – Turbo HD. System Turbo HD wywodzi się z technologii analogowej.  Konstrukcja kamery w prosty sposób łączy zalety systemów analogowych i megapikselowych systemów IP. Pozwala na pracę w ekstremalnych warunkach, a dzięki zastosowaniu świetnie spersonalizowanego oprogramowania zapewnia bardzo dobrą jakość przesyłanego obrazu.
Firma Instalcom Monitoring Alarmy Usługi informatyczne Komputery Instalacje elektryczne serwis komputerowy Informatyk programy dla firm.  Usługi wykonujemy na terenie gminy Łosice, Siedlce, Mińsk Mazowiecki,Biała Podlaska, Warszawa, Sokołów Podlaski, Siemiatycze Łuków. Dojazd do klienta całe województwo mazowieckie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *